Blog

Warsztaty dla fotografów ślubnych w Dublinie w 2015 roku

Zapraszam fotografów ślubnych na warsztaty fotografii ślubnej: Dublin, Irlandia - 13/14 lipca 2015. Więcej na: www.moment-workshops.com

Czego możesz oczekiwać w Dublinie?

Tym razem Grzegorz "Moment", uznawany za jednego z najlepszych fotografów ślubnych na świecie w 2014 roku, poprowadzi dwudniowe warsztaty dla fotografów ślubnych w Irlandii. Te warsztaty to niezwykła szansa dla fotografów ślubnych na zdobycie unikalnej wiedzy.

Pierwszy dzień – fotograficznie i marketingowo.

► Zobaczysz jak Grzegorz „Moment” korzysta ze światła tworząc swoje zdjęcia ślubne► Zrozumiesz siłę video light'a oraz światła ciągłego Dedolight► Podpatrzysz techniki pozowania, które Grzegorz wykorzystuje w swojej pracy► Wspólnie będziemy fotografować dwie pary młode (dlatego przynieś aparat, obiektywy, lampę, etc.)► Stworzysz nowe, lepsze zdjęcia dla swojego portfolio► Zrozumiesz, jak najlepiej szukać idealnych miejsc na plener ślubny w nowym mieście► Będziesz miał szansę omówić Twój dotychczasowy styl i skorygować błędy► Zostaniesz zmotywowany do zmian i do rozwoju► Dowiesz się, jak poprawnie naświetlać zdjęcia, aby wycisnąć z nich jak najwięcej w dalszym etapie edycji► Potrenujesz i potestujesz różne źródła światłą► Udowodnisz na koniec, jak dużo się nauczyłeś i co zrozumiałeś► Posłuchasz jakie nowoczesne narzędzia e-marketingu działają w biznesie fotografii ślubnej (np. Power Editor)

Drugi dzień – edycja zdjęć.

► Nauczysz się jak Grzegorz edytuje swoje zdjęcia. Poznasz różnice pomiędzy programami: Lightroom, Capture One, Adobe Camera Raw.► Otrzymasz wiele cennych rad na temat edycji zdjęć w programie Photoshop z użyciem tabletu Wacom. Wspólnie, ale anonimowo obejrzymy zdjęcia uczestników, aby skorygować błędy edycyjne► Zrozumiesz jak przebiega praca nad zdjęciami i jak Grzegorz sprawia, że zdjęcia na koniec prezentują się doskonale► Będziesz miał szansę zrozumieć, jak Grzegorz realizuje swoją wizję i jakich konkretnie narzędzi używa w Photoshop

Kiedy i gdzie?

13/14 lipca 2015 (pon/wt)Język warsztatów: angielski (i polski jeśli będzie taka potrzeba)

Warsztaty odbędą się w prestiżowej lokalizacji w centrum Dublina (dokładna lokalizacja zostanie podana przed warsztatami)Początek godz. 10:00. Koniec godz. 18:00.

Koszt oraz zapisy

Cena regularna: 450 GBP (lub 600 EUR). Wielkość grupy: około 10-15 fotografów.Cena First Minute (obowiązuje do 31.05.2015.): 350 GBP (lub 470 EUR)!!! Zaliczka 150 GBP (lub 200 EUR) płatna jest w momencie rezerwacji miejsca. Wielkość grupy: około 10-15 fotografów.

Płatność: przelew lub PaypalKonto Paypal: fotografia@moment.com.pl

W przypadku pytań - prosimy o kontakt. Przed dokonaniem płatności prosimy o sprawdzenie dostępności miejsc.Druga część płatna jest w dniu rozpoczęcia warsztatów. Pobrana pierwsze płatność nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika z warsztatów.Wyżywienie oraz nocleg nie jest wliczony w cenę warsztatów.

Pytania i rezerwacja:

Grzegorz: contact@moment-workshops.com lub +48 691 945 730

Więcej informacji?

www.moment.com.pl www.facebook.pl/grzegorz.moment.placzek www.moment-workshops.com

Więcej informacji na: www.moment-workshops.com