Opinie par

Zdjęcia ślubne Kraków, zdjęcia ślubne Warszawa, zdjęcia ślubne w całej Polsce. I nie tylko...

Moje zdjęcia ślubne od wielu lat dają mi wielką satysfakcję – zwłaszcza gdy otrzymuję przemiłe słowa zarówno od moich Par, jak i od fotografów, którzy uczestniczą w moich warsztatach. Niezależnie, czy pomyślę: "zdjęcia ślubne Kraków”, czy "zdjęcia ślubne Warszawa” – zawsze krążą wkoło mnie miłe i dobre wspomnienia. Przeżywam dużą satysfakcję, gdy czytelnicy moich ebooków także przesyłają mi wyrazy uznania i miłe słowa. Fotograf to bardzo specyficzny zawód – nie czekają nas awanse, ani słowa uznania od szefów. Realizując zdjęcia ślubne w Krakowie, Warszawie lub w innych miejscach jedyne czego możesz oczekiwać to wdzięczności serca i dobrych słów. Jak postrzegane są moje zdjęcia ślubne? Co myślą o mojej fotografii moje Pary i moi czytelnicy?

Opinie fotografów o warsztatach fotografii ślubnej można znaleźć na forum powarsztatowym.

Bardzo wiele przyjemności sprawia mi fakt, iż moje myśli takie jak: "zdjęcia ślubne Kraków” lub "zdjęcia ślubne Warszawa” integrują środowiska wielu fotografów, pozwalając nam wszystkim cieszyć się z wykonywanego zawodu.

Wszystkie bieżące komentarze oraz opinie o moich najnowszych ujęciach można znaleźć na moim FanPage, niemniej poniżej kilka przywołanych opinii moich Par:

Podziękowania dla fotografa - Grzegorz Płaczek

 


To wielka przygoda i wielka frajda móc być pod Twoją opieką fotograficzną. Zdjęcia są śliczne.
Idealny fotograf. Cudne zdjęcia. Piękne wspomnienia. Dziękujemy!
Grzegorz, serdecznie dziękujemy za tak cudowne i magiczne zdjęcia. Zjawiskowo i subtelnie ukazują one radość, emocje i uczucia które towarzyszyły nam w najważniejszym dla nas Dniu. Dziękujemy za profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie i pasję. Za wspaniałą atmosferę i poczucie humoru :) Życzymy dalszych sukcesów!
Thank you Grzegorz for the excellent and magical photographs of our Wedding Day. It was an absolute pleasure to have you with us on our special day because apart from being a complete professional your sense of humour and personality were fantastic. You made us feel completely at ease and your ability to capture the perfect moments without being noticed is a true gift of a talented photographer. Thank you so much for everything and we wish you continued success and good fortune in the future.
Dzięki Tobie nasze zdjęcia są historią do której możemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Poprzez swoją niezwykłość dostarczają nam mnóstwo radości i wzruszeń z każdego szczegółu, jesteśmy nimi zachwyceni! Skromnie bardzo bardzo dziękujemy.
Zdjęcia ze ślubu i wesela są przepiękne. Zapierają dech w piersiach. Są fantastyczne, wręcz nierealne. Nie możemy przestać je podziwiać. Są najwspanialszą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Grzegorz ujął nas poczuciem humoru, podejściem do klienta, dyskrecją w trakcie uroczystości. Wszystkim tym, którzy oczekują spektakularnego efektu, profesjonalnej pamiątki i obsługi na najwyższym poziomie polecamy!
Zdjęcia ślubne i plenerowe są prześliczne, zdecydowanie niekonwencjonalne. Dokładnie takie o jakie nam chodziło. Bardzo dziękujemy. Pozdrawiamy,
Zdjęcia cudne! nie możemy się napatrzeć:) Dziękujemy serdecznie.
Nareszcie mamy zdjęcia! Mama przetrzymywała je trochę dla siebie. Ale udało mi się w końcu wyrwać do Polski. Jesteśmy absolutnie pod wrażeniem… po prostu brak nam słów. Grzegorz, jesteś artystą! Serdecznie dziękujemy!
Zdjęcia są po prostu cudne. Emocje, które gościły w naszych sercach w tym ważnym dla nas Dniu, wręcz chcą się przebić przez ekran za każdym razem, gdy oglądamy prezentację! Naprawdę niesamowite jest to co robisz. Jesteś szczęściarzem, że Bóg obdarzył Cię tak wspaniałym Darem. Życzymy Ci, abyś nigdy nie zatracił tej wrażliwości, dzięki której Twoje zdjęcia są urzekające i pełne uczuć. Dziękujemy,
Baaardzo Ci dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, każde jedno jest naprawdę piękne i rewelacyjnej jakości. Widać, że to, czym się zajmujesz, robisz z pasją. Było nam bardzo miło, że wziąłeś udział w tak ważnym dla nas dniu i wspaniale go uwieczniłeś. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.
Za każdym razem jak otworzę prezentację i obejrzę to płaczę ze wzruszenia, przepiękna pamiątka, jedyna w swoim rodzaju, złapane są momenty o których się nawet nie pamiętało, a teraz zostaną z Nami na długie długie lata. Wszyscy są zachwyceni zdjęciami. Polecę Cię każdemu.
Cześć Grześ! Pewnie często to słyszysz, wiec nie będzie to dla Ciebie nic nowego, ale dostaliśmy od Ciebie piękny kawałek sztuki! Całkiem na poważnie, jesteś super artystą, a do tego perfekcjonistą. Twoje zdjęcia robią ogromne wrażenie na wszystkich, zaczynając od nas, a kończąc na znajomych z kancelarii! Bardzo dziękuje za zdjęcia na płytach, bo coś pewnie jeszcze sobie wybierzemy, tyle tego jest. Naprawdę świetny warsztat! Piękny efekt! Mistrzostwo!
Jednym słowem fotografia jest tym, czym ją uczyni fotograf: dziełem sztuki lub przedmiotem handlu i właśnie brak poczucia świadczenia usługi a zebranie dla nas najcenniejszej kolekcji wspomnień, którą można wziąć do ręki tak bardzo pozytywnie nas zaskoczyło we współpracy z Grzegorzem. Każdorazowy wzbudzony zachwyt na twarzy oglądającego, utwierdza nas w tym, ze to był najlepszy prezent jaki sobie zrobiliśmy :) Grzegorzu - jesteś mistrzem zatrzymania chwili :)
Zdjęcia Grzegorza DZIEŁA SZTUKI.
Grzegorz CZŁOWIEK z ogromną pasją.
Myślę ze Greg nie potrzebuje reklamy. Jego zdjęcia mówią same za siebie. Krotko: byliśmy zachwyceni jego profesjonalizmem, kreatywnością, kunsztem. Na weselu przenikał się jak kot, nie rzucając się w oczy, co zaowocowało masą niesamowitych, naturalnych zdjęć Efekt zdjęć plenerowych przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania są piękne, a dodatkowo wyklejane albumy w starym stylu, eleganckie, w skórzanej oprawie, dodają zdjęciom szyku i sprawiają ze zachwyca się nimi absolutnie każdy, kto ma przyjemność je oglądać Jednego jesteśmy pewni: jak tylko dowiemy się, ze nasza rodzina ma się powiększyć, będę dzwonić i umawiać się na sesję ciążową :)
Un buen fotógrafo no sólo es el que sabe hacer buenas fotos, también es el que esta pensando la foto que te va a hacer al rato, mientras te esta mirando y sacando de ti y del momento el máximo partido, creo que si hay algo que puede definir a Greg es el trabajo con imaginación, dando por supuesto su gran profesionalidad.
Plener był czymś wyjątkowym, do dzisiaj wspominamy ten dzień z uśmiechem na twarzy. Mimo zimna i śniegu atmosfera była bardzo ciepła. Dużo śmiechu i miłe towarzystwo powodowało, że temperatura nie wpływała niekorzystnie na nasze samopoczucie. Zdjęcia wyszły idealnie, lepiej niż sobie je wyobrażaliśmy. Widać jest, że w każde zdjęcie zostało włożone dużo pracy. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Grzegorzu dziękujemy za WSPANIAŁĄ pamiątkę do końca naszych dni :)
Grzegorz to prawdziwy artysta w swojej dziedzinie, a zdjęcia robione przez niego na długo pozostają w pamięci tych, którzy je oglądają… do naszych ślubnych albumów wracamy często – cudownie przypominają nam emocje tamtego dnia tak wiernie uchwycone i oddane w zdjęciach Grzegorza… a plener był świetną zabawą ;-)
Wybór fotografa ślubnego był dla nas priorytetem. Decyzja o podjęciu współpracy z Grzegorzem była strzałem w dziesiątkę. Jest on przesympatyczną, bardzo inteligentną i kompetentną osobą, a efekt naszej współpracy trudno opisać słowami – nieprawdopodobnie bajkowe zdjęcia, aż trudno było nam uwierzyć, że to naprawdę MY!! Z perspektywy czasu widzimy, że zdjęcia w wykonaniu Grzegorza są naszą najpiękniejszą pamiątką z dnia ślubu. Z czystym sumieniem polecam go każdemu, dla kogo liczy się prawdziwe piękno i profesjonalizm.
Wierze, ze za kilka/naście/dziesiąt lat obraz tego jednego z najważniejszych momentów życia nadal będzie żył sobie w nas.
Jestem tez pewna, ze bez zdjęć Grzegorza, zmuszających do działania zmysły i wspomnienia, nie byłoby to dla nas tak oczywiste :)!
Z racji tego, ze mieszkamy poza granicami kraju, mamy dostęp do prac wielu fotografów. Zdjęcia Grzegorza są na równi z najlepszymi w tej branży na świecie. Mamy szczęście, ze Grzegorz jest Polakiem. Grzegorzu dziękujemy, ze podzieliłeś się z nami swoim niesamowitym talentem. Praca z Tobą była ogromnym przeżyciem. Sprawiłeś, że czuliśmy się jak gwiazdy filmowe. Zdjęcia są lepsze od tych, które moglibyśmy sobie wymarzyć. Wszyscy, którzy do tej pory oglądali zdjęcia mówią, ze to najlepsze zdjęcia ślubne jakie do tej pory oglądali.
Planując nasz ślub bardzo duży nacisk położyliśmy na wybór fotografa. Wybór Grzegorza był wyborem najlepszym z możliwych! Zdjęcia są piękne, stylowe i mają w sobie to „coś”. W pełni oddają naszą osobowość i uczucie, które nas łączy. Miło zobaczyć cudzymi oczami tą miłość, którą do siebie żywimy :) W tych zdjęciach jest mnóstwo miłości. Bardzo serdecznie za to dziękujemy!!!
Moment –to słowo idealnie oddaje ducha zawartego w zdjęciach wykonanych przez Grzegorza. Nie sztuką jest zrobić zdjęcie, ale sztuką jest uchwycić na nim właśnie ten konkretny moment, to konkretne ujęcie w którym zawarte są te wszystkie emocje. Kiedy potem, za jakiś czas patrzysz na to zdjęcie – możesz je po prostu poczuć, przenieść się wstecz do tamtego momentu i czuć całym ciałem i duszą to co się wtedy działo. Niesamowite, prawda… ale prawdziwe. Od naszego ślubu minął już ponad rok, ale wciąż gdy wyciągamy ten album emocje i wspomnienia zawsze wracają.
Bardzo dziękujemy za zdjęcia :) Prawda jest że nadal bardzo nie lubię oglądać się na zdjęciach, ale muszę przyznać że zdjęcia wyszły naprawdę bardzo dobrze. Cieszę się, że wybraliśmy właśnie Pana. Po tym jak zobaczyłam Pana zdjęcia wiedziałam, że tylko Pan i nikt inny. Od razu zdeklasował Pan konkurencję.
Grzegorz to prawdziwy artysta! Serdecznie dziękujemy Ci za profesjonalnie wykonane zdjęć na naszej najważniejszej uroczystości. Zdjęcia układają się w doskonale przemyślany reportaż z całego dnia ślubu. Żadnego ustawiania się czy też pozowania, fotograf towarzyszył nam od przygotowań kończąc na zabawie weselnej – pozostając praktycznie dyskretnym i niezauważalnym, a efekt jego pracy – wspaniały. Zdjęcia są przepiękne, stres „przedślubny” niewidoczny, co więcej krótka sesja przed ślubem okazała się wspaniałym relaksem, nagle zniknął stres towarzyszący temu wzniosłemu momentowi.. Zdjęcia i przygotowana prezentacja ukazuje dokładnie to, co chcieliśmy zapamiętać z tego bardzo ważnego dla nas dnia i dostarczają nadal wiele wzruszeń. Gorąco polecamy współpracę z Grzegorzem, gdyż to prawdziwa przyjemność. Polecamy!
Amazing photos! Everyone who has seen them cant believe the quality. Each shot is a work of art. We can not thank you enough for capturing every memorable moment in such a "creative way. Greg you are the BEST!
Napisze krótko: te zdjęcia to same arcydzieła!
Mówi się, że czas mija bezpowrotnie, a Pan Grzegorz umie go zatrzymać :) SZTUKMISTRZ.
Przede wszystkim dziękujemy za piękne zdjęcia… pisałam tego maila ze sto razy tylko jakoś brakowało nam słów, teraz kiedy emocje opadły czas maila dokończyć…. Zdjęcia są naprawdę piękne…to dla nas najcenniejsza pamiątka tego dnia, oglądamy je i przeżywamy ten dzień jeszcze raz…za każdym razem inaczej… ale zawsze z tym samym wzruszeniem i uśmiechem na twarzy. Bez względu na to jak dużo czasu upłynie te zdjęcia będą zawsze żywe i żywe będą nasze wspomnienia. I za to bardzo, bardzo dziękujemy:-) Pozdrawiam.

Wystaw opinię

Jeśli chcesz wyrazić opinię o zdjęciach, które dla Ciebie wykonałem - wyślij do mnie wiadomość e-mail z prośbą o Twój indywidualny TOKEN. Po jego otrzymaniu będziesz mógł dodać opinię o naszej współpracy!