Jakość i styl fotografowania

Fotografia ślubna jest moją ulubioną formą uwieczniania momentów. Jako fotograf ślubny od wielu lat rozwijałem w sobie umiejętność wyczekiwania na momenty, na chwile i emocje. Swój reporterski warsztat budowałem za granicą wiele lat temu, gdy uczyłem się widzenia rzeczy od najlepszych fotografów ślubnych na świecie.

Realizowane sesje fotograficzne

 

Staram się wychodzić poza schematy bardzo dużo doświadczenia zdobyłem podczas realizowania sesji zdjęciowych poza granicami Polski. Moja fotografia ślubna rozwijała się przez lata i obecnie czuję dużą radość pracując jako fotograf ślubny oferując Parom najwyższy poziom obsługi. Przez ostatnie lata nie tylko fotografowałem, ale także uczyłem innych fotografów, jak rozwinąć swój warsztat fotograficzny. Współpracowałem z Europejską Akademią Fotografii oraz do dziś prowadzę cykliczne warsztaty dla fotografów ślubnych przy SzkolaObrazu.pl.

Potwierdzeniem konkretnego stylu fotografowania jest otrzymanie przeze mnie w 2011 roku tytułu "Ambasadora" firmy Dedolight w Polsce. To niezwykły prestiż i możliwość fotografowania przy użyciu najlepszej jakości sprzętu. Pomimo, iż doskonały sprzęt nie zrobi z nikogo fotografa to jednak w rękach profesjonalisty pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych efektów. Niezwykłe efekty współpracy wysokiej jakości sprzętu i umiejętnej pracy ze światłem można zobaczyć odwiedzając moją galerię internetową.

Jeśli więc fotografia ślubna leży Ci na sercu i zależy Ci, aby profesjonalny fotograf ślubny stworzył niezapomniany album ze zdjęciami z Twojego ważnego dnia – zapraszam do kontaktu

Pani młoda - Ślub