Jakość i styl fotografowania

Fotografia ślubna i fotograf ślubny, czyli pasja i życie...

Fotografia ślubna jest moją ulubioną formą uwieczniania momentów. Jako fotograf ślubny od wielu lat rozwijałem w sobie umiejętność wyczekiwania na momenty, na chwile i emocje. Swój reporterski warsztat budowałem za granicą wiele lat temu, gdy uczyłem się widzenia rzeczy od najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Staram się wychodzić poza schematy, bardzo dużo doświadczenia zdobyłem podczas realizowania sesji zdjęciowych poza granicami Polski. Moja fotografia ślubna rozwijała się przez lata i obecnie czuję dużą radość pracując jako fotograf ślubny oferując moim Parom najwyższy poziom obsługi. Przez ostatnie lata nie tylko fotografowałem, ale także uczyłem innych fotografów, jak rozwinąć swój warsztat fotograficzny. Współpracowałem z Europejską Akademią Fotografii oraz do dziś prowadzę cykliczne warsztaty dla fotografów ślubnych przy SzkolaObrazu.pl

Potwierdzeniem konkretnego stylu fotografowania jest otrzymanie przeze mnie w 2011 roku tytułu "Ambasadora" firmy Dedolight w Polsce. To niezwykły prestiż i możliwość fotografowania przy użyciu sprzętu z "najwyższej" półki. Pomimo, iż to nie sprzęt robi zdjęcia, to jako fotograf ślubny mam świadomość, iż sprzęt ma znaczenie. Fotografia ślubna połączona z wysokiej jakości sprzętem oraz światłem daje niezapomniane efekty, które można zobaczyć odwiedzając moją galerię internetową.

Jeśli więc fotografia ślubna leży Ci na sercu i zależy Ci, aby fotograf ślubny stworzył niezapomniany album z Twoimi zdjęciami - zapraszam.

Pani młoda - Ślub