Moje książki dla fotografów

Biblia fotografa ślubnego - zapraszam do przeczytania...

Jako pierwszy fotograf ślubny w Polsce, przy współpracy z wydawnictwem Helion, w 2011 roku wydałem książkę pod tytułem: "Profesjonalna fotografia ślubna. Od perfekcyjnego warsztatu do dochodowego biznesu". Książka rozeszła się całym nakładem, a patronat nad publikacją objęli: Optyczne.pl, plfoto.com oraz Obiektywni.pl Książka skierowana jest do fotografów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z fotografią ślubną lub fotografując wiele lat napotkali moment, gdy nie mają pomysłu na dalszy rozwój. "Biblia fotografa ślubnego" to bardzo obszerna publikacja, która pojawiła się na półkach Empiku i w sprzedaży wysyłkowej wydawnictwa Helion.

Książka nie omawia kwestii związanej z edycją zdjęć, skupia się raczej na codziennej pracy fotografa ślubnego, pokazuje szanse i zagrożenia, formułuje podpowiedzi i wskazuje kierunki potencjalnego rozwoju. Fotograf ślubny na co dzień funkcjonuje w rzeczywistości normalnego biznesu i aby odnieść sukces, musi zrozumieć zasady funkcjonowania rynku ślubnego w Polsce.

Bardzo serdecznie dziękuję za przemiłe maile oraz wiadomości na Facebook'u od czytelników. Upewniają mnie one tylko w tym, że fotografowie w Polsce chcą się rozwijać.

W 2017 roku zostało wydane wznowienie i uaktualnienie książki pod tytułem: "Profesjonalna fotografia ślubna. Od perfekcyjnego warsztatu do dochodowego biznesu. Wydanie II zmienione". Książkę można kupić w księgarniach oraz online:http://bit.ly/kup-ksiazke-onlineMiłej lektury!
 

Kolejna książka "Sztuka fotografowania zabawy weselnej od A do Z". Szczegóły: www.moment.com.pl/ksiazka-dla-fotografow-slubnych/Kolejna książka "Sztuka fotografowania ślubu w kościele".
Szczegóły: www.moment.com.pl/ksiazka-dla-fotografow/