Reportaże ślubne nie tylko w Warszawie

Pary wybierając fotografa ślubnego na wesele często podejmują swoją decyzję nie widząc pełnego reportażu ślubnego, który wykonał fotograf. To podstawowy błąd, który może wpłynąć na zadowolenie Pary Młodej z otrzymanego albumu. Warto znaleźć czas i poświęcić chwilę na przejrzenie kilku reportaży ślubnych fotografa, którego chce się zaangażować do współpracy. Tylko przeglądać zdjęcia można ocenić czy sposób pracy fotografa jest bliski Klientowi i czy oczekiwane wyniki będą satysfakcjonujące. W trosce o zadowolenie swoich Klientów przygotowałem kilka reportaży ślubnych, które pozwalają zobaczyć w jaki sposób pracuję i umożliwiają Klientowi stwierdzenie, czy odpowiada jemu mój styl fotografowania.

Realizuję reportaże ślubne w Warszawie i innych miastach Polski oraz na całym świecie. Chętnie podróżuję z Parą Młodą, aby zapewnić jej wyjątkową pamiątkę z ich wielkiego dnia. Wybór miejsca ślubu podyktowany może być miejscem zamieszkania Pary Młodej, pochodzeniem Pana Młodego lub Panny Młodej, ślub może odbyć się również w wyjątkowym miejscu, które ma specjalne miejsce w sercach osób planujących zawarcie związku małżeńskiego. Reportaże ślubne, które tworze powstają nie tylko w mieście Warszawa, ale i wszędzie tam, gdzie zaprosi mnie Para Młoda. Nie boję się wyzwań i zawsze chętnie próbuję nowych rzeczy - ślub wyznaniowy, cywilny a może humanistyczny? Zapraszam wszystkie Pary Młode do omówienia możliwość stworzenia wyjątkowego reportażu ślubnego! Zachęcam do zapoznania się z moim warsztatem.

Spójny reportaż ślubny z dnia Twojego ślubu


Prawdziwym wyzwaniem dla fotografa jest przygotowanie spójnego reportażu ślubnego – spójnego zarówno pod względem kolorystyki oraz treści. Przeglądając kolejne fotografie reportażu ślubnego powinny one być osobną całością, ale jednocześnie mieć swoje miejsce w całej historii fotografii z tego dnia. Umiejętność przygotowania tak zbudowanego reportażu ślubnego jest dużą sztuką. Przed zdecydowaniem się na nawiązanie współpracy z fotografem Para Młoda powinna sprawdzić czy zdjęcia wykonywane prze niego odpowiadają ich estetyce.

Wieloletnie doświadczenie w pracy oraz posiadane umiejętności pozwalają na osiągniecie satysfakcjonujących efektów. Reportaż ślubny z przepięknymi fotografiami to najpiękniejsze wspomnienia, które uwiecznione w specjalnym albumie będą z przyjemnością oglądane przez wiele lat zarówno przez Młodą Parę, jak i jej rodzinę i bliskich.

Zapraszam do obejrzenia kilku moich pełnych reportaży ślubnych z ostatnich lat. Każdy został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o wysoką jakość zdjęć oraz zadowolenie Klienta. Zależnie od tego jaki był charakter uroczystości i usposobienie Pary Młodej każdy reportaż ślubny jest nieco inny, aby tworzył odpowiedni klimat.

Pierwszy reportaż ślubny to moje autorskie widzenie świata w dniu ślubu. Jako fotograf ślubny kocham indywidualność i zdjęcia ślubne w takim klimacie. Zapraszam do obejrzenia pełnej relacji i reportażu ślubnego..

reportaż ślubnyDrugi
reportaż ślubny to autorskie, mniej klasyczne, widzenie świata w dniu ślubu, czyli autorski reportaż ślubny, który kocham i który jest mi bardzo bliski. Zapraszam do przeglądania zdjęć ślubnych, które powstały w ramach tej współpracy z Parą Młodą.


Panna młoda w karecie - Greg Moment, Grzegorz Płaczek - Ślubny reportaż

Kolejny reportaż ślubny (którego efekty możecie zobaczyć tutaj) to także moje, autorskie i bliskie memu sercu postrzeganie tego, co ważne w dniu ślubu. Kocham podobną kolorystykę oraz niecodzienne emocje. Tym razem czas na Włochy...


Para młoda - zdjęcia ślubne - Greg Moment, Grzegorz Płaczek - Ślubny reportaż

Ten przykład to klasyczny, w pełni kolorowy reportaż fotograficzny z polsko - hinduskiego ślubu, który odbył się w okolicach Zakopanego. Ale oczywiście fotografuję śluby także w innych zakątkach świata. Różne zwyczaje i ciekawe stroje - fotografowanie ślubów Polaków z obcokrajowcami zawsze jest sporym wyzwaniem!


 

Kolejny reportaż ślubny to także autorskie i bliskie memu sercu postrzeganie tego, co ważne w dniu ślubu. Kocham podobną kolorystykę oraz niecodzienne emocje – zachęcam do reportażu i kolejnych zdjęć ślubnych.


Taniec państwa młodych - Greg Moment, Grzegorz Płaczek - Ślubny reportaż


Wreszcie nadszedł czas na reportaż ślubny ze ślubu cywilnego. Oczywiście znacznie różni się od ślubów kościelnych. Zapraszam również i w tym przypadku, aby kliknąć tutaj i zobaczyć mój pełny reportaż ślubny.


reportaż ślubny - fotograf ślubny

 

Czas na jeszcze jeden reportaż ślubny. Tym razem Polsko - Szkocki ślub... Zapraszam również i tym razem, aby kliknąć w link i zobaczyć mój pełny reportaż ślubny.