Blog

Najlepszy fotograf ślubny Polska - czy ktoś taki istnieje? Kim jest najdroższy fotograf ślubny w Polsce?

Czy najlepszy fotograf ślubny i najdroższy fotograf ślubny w Polsce to ta sama osoba? Kto decyduje o tym, kto jest na jakim poziomie? Czy ranking fotografów ślubnych ma sens? Kim jest najdroższy fotograf ślubny w Polsce? 


Social media icons

Najczęstsze błędy, które popełniają pary młode w dniu ślubu

Kiedy fotografujesz śluby kilkanaście lat, zaczynasz zauważać najczęstsze błędy, które popełnia pani młoda lub para młoda wspólnie. To małe, często niezauważalne przez innych błędy, które często nie rujnują dnia ślubu, ale mogą wpłynąć negatywnie na odbiór tego pięknego dnia lub mocno utrudnić jego przebieg.


Social media icons

Najważniejsze ujęcia w dniu ślubu. Reportaż ślubny i zdjęcia ślubne.

Przygotowałem dla Was listę zdjęć i najważniejsze ujęcia w dniu ślubu. To pewnego rodzaju zbiór ujęć, które zwykle przeważają wśród zdjęć ślubnych, które opowiadają historię tego cudownego dnia. Nie oznacza to, że każdy reportaż ślubny musi być taki sam. To raczej drogowskaz dla fotografów i przydatne lektura dla młodych par! Ten przykład "zaplanowanego" reportażu ślubnego nie może oczywiście wprowadzić sztuczności. Zdjęcia ślubne nadal muszą być spontaniczne i ze świeżym spojrzeniem.

Social media icons

Jak dodać zdjęcia na story i relacje na Instagram z komputera i przyspieszyć pracę fotografa ślubnego?

Wiesz, że istnieje sposób, aby dodawać zdjęcia / story / relacje z poziomu komputera? Co więcej nie trzeba dodatkowych programów, logowań, etc. Sprawdź, jak zwiększyć wydajność w pracy i codziennym prowadzeniu konta na Instagramie!
Social media icons

Jak zapanować nad nerwami?

Fotografia ślubna nie należy do najłatwiejszych. Na szczęście mamy do wyboru cały szereg książek i poradników, które podpowiedzą nam, jak robić dobre zdjęcia, jak pracować światłem oraz jaki wybrać sprzęt. Brakuje w nich niestety porad, w jaki sposób radzić sobie z nerwami, które często są największa bolączką początkującego fotografa.
Social media icons

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego? Kilka wskazówek dla zakochanych Par. Czy fotograf ślubny musi być koniecznie z Warszawy?
Social media icons

Krótkie video o mnie i mojej pasji

Ja oczami Sergio Duarte z Portugalii...
Social media icons

I miejsce dla Grzegorza w konkursie w Londynie!

Konwencja SWPP zakończyła się cudowną informacją.
Social media icons

Bangkok ponownie w 2018 roku

Wraz z Roger Tanem będę ponownie prowadził warsztaty w Tajlandii.
Social media icons

Największa konferencja w regionie!

Już za dwa miesiące największa w południowo-wschodniej Europie konferencja fotograficzna.
Social media icons