Blog

Najpiękniejsze miejsca w Warszawie, czyli udany reportaż i sesja ślubna

Kilka kolejnych przemyśleń i fotograficznych wskazówek dla fotografów oraz zakochanych par, które planują swój reportaż ślubny w Warszawie lub chodzi im po głowie fotograficzna ślubna sesja plenerowa w Warszawie. Czy Warszawa daje szansę, aby się na chwilę zatrzymać?
Social media icons

Fotografia ślubna w Krakowie – propozycje miejsc na sesję plenerową

Kraków to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych i najbardziej symbolicznych miejsc na mapie Polski. Trudno więc dziwić się, że wśród par planujących wesela i fotografię ślubną na wyjeździe to właśnie stolica Małopolski cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Gdzie jednak znaleźć miejsce na sesję plenerową w Krakowie? Jakie propozycje i aranżacje może zaproponować Wam fotograf ślubny w Krakowie? Czy sesja ślubna w Krakowie jest w ogóle warta zachodu?


Social media icons

Ślubna sesja plenerowa w Toskanii - zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf ślubny oraz piękna Toskania

Toskania to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc na ślubną sesję plenerową na świecie! Trudno więc dziwić się, że coraz częściej mam przyjemność odwiedzać Włochy. Z drugiej jednak strony Toskania jest ogromna i trzeba wiedzieć, gdzie znaleźć miejsca na sesję plenerową w Toskanii. Każdy zakątek jest piękny, ale... są naprawdę urokliwe miejsca. Zapraszam do przeczytania i znalezienia odpowiedzi, czy sesja ślubna w Toskanii jest w ogóle warta zachodu?

Social media icons

Kurs online dla fotografów

Stało się. Powstał mój pierwszy kurs online dla fotografów! Kurs skierowany jest do miłośników fotografii, którzy chcą zajrzeć głębiej, niż tylko do techniki i ustawień aparatu. Kurs sięga do emocji i elementów psychologii w naszej pracy. Sięga do stresu... A już wkrótce kolejne tematy!

Social media icons

Fotografia ślubna - kompozycja oraz wieloplanowość w fotografii

Fotografia ślubna - kompozycja oraz wieloplanowość w fotografii ślubnej. Jak ciekawie opowiedzieć prostą historię i odpowiednio przedstawić, z pozoru pozbawione emocji, proste chwile dnia ślubu?
Social media icons

Fotograf ślubny ambasadorem marki Nikon w Polsce

To już rok od kiedy, jako fotograf ślubny, zostałem Ambasadorem marki Nikon w Polsce. Oto jak z grubsza wygląda moja przygoda w ostatnich miesiącach... Zapraszam na chwilę do mojego świata.
Social media icons

Ślubna sesja plenerowa nad morzem w Gdańsku, czyli plener ślubny i fotograf ślubny na Pomorzu

Gdzie nad morzem znaleźć miejsce na sesję plenerową? Czy fotograf ślubny w Gdańsku może znaleźć ciekawe zakątki dla pary młodej? Cy warto zorganizować plener ślubny nad morzem? Czy ślubna sesja plenerowa w Gdańsku ma sens? 
Social media icons

Najlepszy fotograf ślubny i najpiękniejsze zdjęcia. Nie tylko ślubne...

Niedawno odbyła się jedna z największych konwencji fotograficznych w Europie SWPP. Kim jest najlepszy fotograf ślubny? Kto robi najpiękniejsze zdjęcia ślubne, studyjne, noworodkowe, etc.? Zapraszam do galerii zdjęć zwycięzców. Wierzę, że warto uczyć się od najlepszych fotografów na świecie... 
Social media icons

Reportaż ślubny i zdjęcia ślubne bez edycji - jak wyglądają pliki prosto z aparatu Nikon D5?

Czy obecnie przygotowując zdjęcia ślubne konieczny jest Photoshop? Jak wyglądają zdjęcia i pliki cyfrowe prosto z aparatu? Przygotowałem dla Was coś niezwykłego - niemal 200 ujęć z prawdziwego ślubu w Krakowie, który szczerze pokazuje jakość sprzętu, którym pracuję na co dzień i to jak widzę parę... bez Photoshop'a. Ale zacznijmy od... końca. Gotowi?
Social media icons

Cena za zdjęcia ślubne i fotografa ślubnego - ile powinna wynosić? Jak powinien wyglądać cennik za zdjęcia ślubne?

Ile powinna wynosić cena za zdjęcia ślubne i fotografa ślubnego? Czy cennik za zdjęcia ślubne powinien zakładać realne koszty, które ponosi fotograf ślubny? Czy w Polsce cena za reportaż ślubny jest odpowiednio skalkulowana i czy cena za fotografa ślubnego jest dopasowana do realiów dnia codziennego?

Social media icons