Polskie i zagraniczne plenery

Zagraniczne plenery, czyli coś innego...

Oprócz sesji w Polsce, realizuję dla Par Młodych zagraniczne sesje plenerowe. Nie ma dla mnie granic. Mogę dotrzeć wszędzie. Realizowałem już indywidualne sesje plenerowe we Francji, Włoszech, Niemczech, Anglii, Meksyku, Irlandii, Litwie, Hiszpanii, Austrii, Czechach, Słowacji, Egipcie, na Mauritiusie, Ukrainie czy na Malediwach.

Zapraszam te Pary, które marzą o sesji zagranicznej i niezapomnianych ślubnych zdjęciach plenerowych. Przykłady ostatnich plenerowych sesji zagranicznych można zobaczyć także na moim blogu. Zrealizuj swoje marzenie i wyjedź ze mną na plener za granicą. Pomyśl... Plener w Pradze, plener w Wenecji, plener w Londynie, plener gdziekolwiek zechcesz ... .

Z wielkim uśmiechem wspominam ostatni ślub w Paryżu lub ślub we Włoszech. Słoneczna sesja plenerowa w Pradze, romantyczna sesja plenerowa w Wenecji czy niezapomniana sesja plenerowa w Paryżu nadal przywołują cudowne wspomnienia. Przepiękne plaże w Meksyku, sesja zdjęciowa w Barcelonie, promienie Mauritiusa - czasem marzenia naprawdę są na wyciągnięcie ręki, a zagraniczne plenery są często łatwiejsze do zrealizowania niż się wydaje.

Wystarczy zapytać o szczegóły. Zapraszam.

Ślubny plener za granicą