Plener ślubny – Warszawa oraz inne miasta

Zapraszam do współpracy podczas wyjątkowych plenerów ślubnych. Często pracuję w Warszawie i innych polskich miastach, oferując swoim Klientom wyjątkowe sposoby uchwycenia wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Podczas ślubu realizowane są standardowe ujęcia, np. podczas błogosławieństwa, składania przysięgi, czy moment wyjścia z kościoła lub urzędu. Plener ślubny to możliwość zaprezentowania osobowości Pary Młodej, zrealizowania fotograficznych marzeń i uwiecznienia najpiękniejszych plenerów Warszawy, innego miasta czy też krajobrazów polskich wsi.

Doskonałym wyborem na miejsce plenerowej sesji ślubnej będzie miejsce, w którym Para Młoda się poznała lub zaręczyła. Wybierając konkretne miejsca do zrealizowania fotografii, chętnie rozmawiam z Parami, dowiadując się czy mają swoje wymarzone pomysły na realizację pleneru ślubnego. Być może zdjęcie w Łazienkach w Warszawie będzie doskonale pasować do zdjęcia z zaręczyn albo też zdjęcie w Ogrodzenie Saskim pozwoli na odtworzenie miejsca spotkania Pary Młodej! Sesja plenerowa może być wyjątkowa!

Zagraniczne plenery ślubne, czyli coś innego...

Oprócz sesji w Polsce, realizuję dla Par Młodych zagraniczne plenery ślubne. Nie ma dla mnie granic. Mogę dotrzeć wszędzie. Realizowałem już indywidualne sesje plenerowe we Francji, Włoszech, Niemczech, Anglii, Meksyku, Irlandii, Litwie, Hiszpanii, Austrii, Czechach, Słowacji, Egipcie, na Mauritiusie, Ukrainie czy na Malediwach. Wyjątkowe krajobrazy i możliwość uchwycenia miłości łączącej dwie osoby to wyjątkowa okazja, aby powstały przepiękne fotografie, które będą najlepiej przypominać o dniu ślubu nawet po wielu latach!

Plener ślubny dla wszystkich Par


Zapraszam te Pary, które marzą o sesji zagranicznej i niezapomnianych ślubnych zdjęciach plenerowych. Przykłady ostatnich plenerowych sesji zagranicznych można zobaczyć także na moim blogu. Zrealizuj swoje marzenie i wyjedź ze mną na plener ślubny za granicą. Pomyśl... Plener ślubny w Pradze, plener ślubny w Wenecji czy w Londynie, plener ślubny gdziekolwiek zechcesz... Plener ślubny może być wyjątkowym wstępem do podróży poślubnej oraz zwykle stanowi najlepszy moment, aby ponownie poczuć się jak w dniu ślubu. Piękna Panna Młoda w wyjątkowej białej sukni i elegancki Pan Młody… Niezbyt często jest okazja, aby wyglądać tak dobrze, dlatego warto zadbać, aby plener ślubny również pozwolił na chwilę poczuć magiczną atmosferę, która towarzyszyła pierwszemu dniu wspólnej drogi życia.


 

Fotografie plenerowe dla zakochanych w dniu ślubu

Wszystkie pakiety dla zakochanych z Polski mają wliczone koszt podróży – dojadę do dowolnego miasta w kraju, aby stworzyć dla Państwa piękny reportaż ślubny. Zdjęcia ślubne umieszczane w albumie, są zawsze specjalnie i bardzo starannie przygotowywane, edytowane i retuszowane. Szczegółowe wytyczne co do kolorystyki zdjęć, zakresu edycji i retuszu są ustalane indywidualnie z każdą Parą.

Sesje plenerowe po ślubie

Plener ślubny w dniu innym niż ślub oraz plenery zagraniczne ustalane są indywidualnie z Parą. Wyjazd na sesję zagraniczną to przecież zupełnie inny zakres usługi, niż zdjęcia ślubne wykonywane podczas uroczystości zaślubin w Polsce. Tak więc nie myśl tylko o możliwości sesji ślubnej w Polsce, ale i o dalszych zakątkach świata.

W celu otrzymania szczegółowej oferty oraz cen pakietów zdjęć plenerowych serdecznie proszę o kontakt.


Z wielkim uśmiechem wspominam sobie ostatni ślub w Paryżu lub ślub we Włoszech. Słoneczna sesja plenerowa w przepięknej Pradze, romantyczna sesja plenerowa w Wenecji czy niezapomniana sesja plenerowa w romantycznym Paryżu nadal przywołują cudowne wspomnienia. Przepiękne plaże w słonecznego Meksyku, sesja zdjęciowa w Barcelonie, promienie Mauritiusa - czasem marzenia naprawdę są na wyciągnięcie ręki, a zagraniczne plenery ślubne są często łatwiejsze do zrealizowania niż się wydaje.

Ślubny plener za granicą