Indywidualne konsultacje dla fotografów

Warsztaty dla fotografów ślubnych - indywidualne podejście...

Indywidualne warsztaty fotograficzne

Warsztaty dla fotografów ślubnych cieszą się dużym zainteresowaniem. Wynika to z faktu, iż wiele osób odnajduje dużą radość w fotografowaniu uroczystości ślubnych. Niemniej dla tych fotografów, którzy poszukują indywidualnego programu i podejścia przygotowałem ofertę indywidualnych konsultacji.

Indywidualne, kilkugodzinne konsultacje, które odbywać się mogą także w domu fotografa, zawsze skupiają się na konkretnych zagadnieniach.
Więcej na stronie: Indywidualne warsztaty fotograficzne.


Program dla fotografa ślubnego

Dla tych, którzy chcą przeznaczyć więcej czasu na własny rozwój, oferuję indywidualny program "One2One" - jest to 40 godzin wspólnej pracy i przygotowania do wykonywania zawodu fotografa ślubnego. Rocznie tylko 3 fotografów może skorzystać z tego programu, gdyż program "One2One" wymaga dużo czasu z mojej strony i bardzo indywidualnego podejścia do uczestnika.

Tak więc warsztaty dla fotografów ślubnych mogą być realizowane w różny sposób i przy różnym zaangażowaniu czasowym uczestnika. Po ukończeniu programu fotograf jest przygotowany do wejścia w świat fotografii ślubnej i ma wszystkie narzędzia potrzebne mu do zdobywania pierwszych lub kolejnych klientów.
Przeczytaj więcej: o programie "One2One".

Zamyślona panna młoda