Oferta - zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdynia... oraz nie tylko w Polsce...

Parom Młodym oferuję Pakiety, które mogą podlegać modyfikacjom. Zdjęcia ślubne, prezentacje, galeria zdjęć ślubnych to tylko niektóre z elementów, które składają się na Pakiet. Każda zakochana Para jest inna i dbam o to, aby zakres mojej pracy spotkał się z oczekiwaniami Pani Młodej i Pana Młodego. Jest kilka ogólnych zasad, którymi się kieruję tworząc ofertę na zdjęcia ślubne. Czy przez myśl przejdą mi słowa: fotograf Wrocław, fotograf ślubny Londyn, czy sesja plenerowa Praga - oferta zawsze jest dopasowana do oczekiwań Pary. Po pierwsze, z każdą Parą podpisywana jest umowa, w której dokonujemy wyboru koloru kart albumowych oraz samego albumu ze skóry ekologicznej.

Ponieważ, jako fotograf ślubny, często podróżuję na terenie całego kraju, dla ułatwienia wszystkie Pakiety dla zakochanych z Polski zawierają już w sobie koszty dojazdu. Zdjęcia ślubne umieszczane w albumie, są zawsze specjalnie i bardzo starannie przygotowywane, edytowane oraz retuszowane. Szczegółowe wytyczne co do kolorystyki zdjęć, zakresu edycji i retuszu są ustalane indywidualnie z moimi Parami.

Plener ślubny w dniu innym niż ślub oraz plenery zagraniczne ustalane są indywidualnie z Parą. Wyjazd na sesję zagraniczną to przecież zupełnie inny zakres usługi, niż zdjęcia ślubne wykonywane podczas uroczystości zaślubin w Polsce. Tak więc nie myśl tylko: zdjęcia ślubne Wrocław, czy fotograf Kraków - pomyśl o dalszych zakątkach świata.

W celu otrzymania szczegółowej oferty oraz cen pakietów serdecznie proszę o kontakt.

Pani młoda - Ślub