Blog

Warsztaty dla fotografów ślubnych: Ambasador Nikona Nik Pekridis w Krakowie - wrzesień 2015!

Zapraszam fotografów ślubnych na jedyne tego typu warsztaty fotografii ślubnej z Ambasadorem Nikona w Europie: Nik Pekridis w Krakowie, 15/16 września 2015

Czego możesz oczekiwać w Krakowie?

Tym razem Grzegorz "Moment" poprowadzi dwudniowe warsztaty dla fotografów ślubnych wraz z niezwykłą osobą - Nikiem Pekridis. Nik Pekridis od 30 lat fotografuje śluby w Grecji i USA tworząc niesamowite dzieła i niezwykle umiejętnie pracuje ze światłem. Jest zdobywcą wielu nagród, będąc jednocześnie Ambasadorem Nikona w Europie. Sam mówi o sobie, iż narodził się na nowo w 2007 roku, gdy spotkał na swojej fotograficznej drodze Yervanta - ikonę fotografii ślubnej na świecie. Nik Pekridis jest także jurorem w wielu cenionych konkursach fotograficznych na całym świecie, m.in. WPPI Las Vegas, czy WPPA Malaysia. Grzegorz i Nik wprowadzą uczestników warsztatów na inny poziom, a fotografowanie ślubni będą mieli okazję przypatrzeć się pracy Ambasadora Nikona, który w Krakowie będzie gościł pierwszy raz. Te warsztaty to niezwykła szansa dla fotografów ślubnych na zdobycie unikalnej wiedzy.

Nik-Moment-wrzesien2015-Polish-mniej-napisow

Pierwszy dzień – fotograficznie i marketingowo.

► Zobaczysz jak Grzegorz „Moment” oraz Nik Pekridis korzystają ze światła tworząc swoje zdjęcia ślubne► Zrozumiesz siłę video light'a oraz światła ciągłego Dedolight► Podpatrzysz techniki pozowania, które fotografowie wykorzystują w swojej pracy► Wspólnie będziemy fotografować dwie pary młode (dlatego przynieś aparat, obiektywy, lampę, etc.) w dwóch niezależnych grupach► Stworzysz nowe, lepsze zdjęcia dla swojego portfolio► Zrozumiesz, jak najlepiej szukać idealnych miejsc na plener ślubny w nowym mieście► Będziesz miał szansę omówić Twój dotychczasowy styl i skorygować błędy► Zostaniesz zmotywowany do zmian i do rozwoju► Dowiesz się, jak poprawnie naświetlać zdjęcia, aby wycisnąć z nich jak najwięcej w dalszym etapie edycji► Potrenujesz i potestujesz różne źródła światłą► Udowodnisz na koniec, jak dużo się nauczyłeś i co zrozumiałeś► Posłuchasz jakie nowoczesne narzędzia e-marketingu działają w biznesie fotografii ślubnej (np. Power Editor)

Drugi dzień – edycja zdjęć.

► Nauczysz się jak Grzegorz i Nik edytują swoje zdjęcia. Poznasz różnice pomiędzy programami: Lightroom, Capture One, Adobe Camera Raw.► Otrzymasz wiele cennych rad na temat edycji zdjęć w programie Photoshop. Wspólnie, ale anonimowo obejrzymy zdjęcia uczestników, aby skorygować błędy edycyjne► Zrozumiesz jak przebiega praca tych dwóch fotografów nad ich zdjęciami i jak sprawiają, że zdjęcia na koniec prezentują się doskonale► Będziesz miał szansę zrozumieć, jak Grzegorz i Nik realizują swoją wizję i jakich konkretnie narzędzi używają w Photoshop

Dodatkowe atrakcje dla uczestników warsztatów:

- możliwość zapoznania się ze sprzętem Nikona, czyli magazynkiem Akademii Nikona

- przetestowanie w praktyce tabletów Wacom i uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania

- zapoznanie się z produktami firmy Phottix

- możliwość zapoznania się z monitorami Eizo oraz ze sprzętem kalibracyjnym.

- zapoznanie się z ofertą oraz sprawdzenie na żywo albumów oraz fotoalbumów Barański Albumy

- przetestowanie w praktyce pasów oraz sakw REPORTERstrap dla fotografów ślubnych

Uwaga! Podczas warsztatów odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będą:

Pasek reporterski REPORTERstrap typu sling Dual X promax / sakwa organizacyjna B6 - o wartości 430 PLNPasek reporterski REPORTERstrap typu sling Pro promax / pasek nadgarstkowy WRS25 / sakwa fotograficzna F1 - o wartości 280 PLNPas reporterski REPORTERstrap V2 / sakwa fotograficzna s2 - o wartości 200 PLNPasek neoprenowy REPORTERstrap Neo C+ / sakwa organizacyjna B5 - o wartości 170 PLNPasek neoprenowy REPORTERstrap Neo C / sakwa organizacyjna B1 - o wartości 130 PLN

Kiedy i gdzie?

15-16 września 2015 (wt/śr)Język warsztatów: angielski i polski

Warsztaty odbędą się w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa (dokładna lokalizacja zostanie podana przed warsztatami)Początek godz. 10:00. Koniec godz. 18:00.

Koszt oraz zapisy

Cena regularna: 1100 PLN. Wielkość grupy: około 20 fotografów (podczas części praktycznej pracujemy w 2 niezależnych grupach).Cena First Minute (obowiązuje do 30.07.2015.): 940 PLN!

W przypadku pytań - prosimy o kontakt.Całość płatna jest w dniu rozpoczęcia warsztatów.Wyżywienie oraz nocleg nie jest wliczony w cenę warsztatów.

Pytania i rezerwacja:

Grzegorz: contact@moment-workshops.com lub +48 691 945 730

Więcej informacji?

www.moment.com.plwww.facebook.pl/grzegorz.moment.placzekwww.moment-workshops.com