Blog

Warsztaty fotograficzne „Wieczorna sesja plenerowa” dla fotografów | Photography workshops "Evening outdoor session" for photographers

W Polsce jest cała rzesza miłośników światła, którzy próbują je okiełznać.

Już prawie koniec sezonu… już mijają miesiące ślubne… a za pięć dni, czyli 30.09. kolejne warsztaty fotografii: „Wieczorna sesja plenerowa” w Warszawie. Uwielbiam te warsztaty fotograficzne, bo światło daje niesamowite możliwości, będąc przy tym niezłym wyzwaniem. Umiejętne połączenie światła zastanego, lamp błyskowych, video light’a oraz Dedolight’a może łatwo zachwycić. Nie wystarczy nasunąć fleszy – wieczorny plener jest dla tych fotografów, którzy rysują światłem i chcą umiejętnie używać lampy błyskowej oraz alternatywnych źródeł światła. „Wieczorna sesja plenerowa” jest trzecim tematem wśród warsztatów grupowych. Dwa pierwsze tematy, jak zwykle, odbywają się w Krakowie. Trzeci temat, jako jedyny obecnie, odbywa się także w Warszawie. To bardzo miłe doświadczenie, móc fotografować z fotografami, którzy przyjeżdżają z Gdyni, Poznania, Krakowa czy Białegostoku. To znak, że w Polsce jest cała rzesza miłośników światła, którzy próbują je okiełznać.

Więcej jak zawsze na: www.SzkolaObrazu.pl Ja tymczasem biegnę na plener, póki jeszcze pogoda dopisuje. Już za parę tygodni pogoda uniemożliwi organizowanie warsztatów wieczornych dla fotografów, a plenery z parami będą o wiele krótsze. Autorem poniższego zdjęcia jest mój serdeczny kumpel (fotograf): Paweł Lange. Dziękuję!