Blog

Magda & John, czyli wesele w hotelu Sheraton przy współpracy z „Raz w życiu – konsultanci ślubni”. Letni reportaż ślubny.


Social media icons

Zdjęcie ślubne – azjatycki ślub… Inne obyczaje – ta sama miłość.

Zdjęcie ślubne z azjatyckiego ślubu dla fotografa to nie lada gratka. Inne obyczaje – ta sama miłość. Ta sama czujność przy fotografowaniu panny młodej i druhen. Sesja plenerowa w Paryżu wiąże się niestety zawsze z tłumem turystów w tle. Trzeba dużo szczęścia i trudu, żeby minimalizować ten ludzki akcent w tle, zwłaszcza w pobliżu wieży Eiffla.


Social media icons

Czas na zmiany... Piętnaście lat razem. Piętnaście lat ślubnych emocji. Nowa odsłona mojej strony www oraz integracja strony z moim blogiem fotograficznym.

W piętnastą rocznicę pracy fotograficznej ruszam z nową stroną i nowym blogiem. Nowa grafika wychodzi naprzeciw obecnym trendom, a nowy przekaz jest spójnym przekazem mojej treści, myśli i zdjęć ślubnych. To już piętnaście lat fotografuję emocje podczas ślubów. To prawie połowa mojego życia. To tak długi czas, że czuję ogromną dumę i radość, że mogłem uczestniczyć w tylu wyjątkowych ślubach. Że widziałem tyle fruwającej miłości wkoło... tylu uśmiechniętych ludzi. Chce jeszcze... piękniej... lepiej... świadomie. Fotografia ślubna stała się moją pasją. Tym światem, w którym każdego dnia się zanurzam. Płynę...


Social media icons

Warsztaty fotografii ślubnej „Fotografia ślubna od A do Z” w Białymstoku

Na zaproszenie Podlaskiej Akademii Fotografii miałem przyjemność poprowadzić warsztaty fotografii ślubnej „Fotografia ślubna od A do Z” w Białymstoku w dniach 19-20.06.2013.

Miejsce warsztatów: Podlaska Akademia Fotografii (www.paf.edu.pl)

Dziękuję wszystkim fotografom za zapał i pracowite dwa dni!


Social media icons

Mój ostatni reportaż ślubny z Krakowa – moja fotografia ślubna…

Tym razem zakochane i zaręczone Pary zapraszam do obejrzenia mojego ostatniego reportażu ślubnego z Krakowa. Zdjęcia ślubne z tego ślubu można zobaczyć w formie prezentacji. W organizacji pomagała niezastąpiona konsultantka ślubna Katarzyna Wachułka z firmy „Raz w życiu”.


Social media icons

Zapraszam do obejrzenia mojego ostatniego reportażu ślubnego w Warszawie oraz sesji plenerowej…


Social media icons

Anna Tabaka i wspomnienie z moich warsztatów dla fotografów ślubnych.

Na warsztatach fotograficznych www.SzkolaObrazu.pl pewnego dnia dorwałem na parę chwil aparat… podczas, gdy wszyscy uczestnicy wcinali pizzę. Na zdjęciu: Anna Tabaka. Modelka i dusza towarzystwa.


Social media icons

Kiedyś skok ze spadochronu, teraz motolotnia


Social media icons

Jedno z najspokojniejszych miejsc na ziemi - jezioro Garda.


Social media icons

„Profesjonalna fotografia ślubna" w sprzedaży już od dwóch lat!


Social media icons